top of page
Patrycja-sesja-wizerunkowa-5 po zmianie_
Cześć! 

 

Bardzo się cieszę, że tutaj zaglądasz! Mam na imię Patrycja i moja przygoda z fotografią zaczęła się dobrych kilkanaście lat temu.

Gdy dostałam swój pierwszy aparat nie wiedziałam jeszcze, że dzięki fotografii będę mogła zatrzymać naprawdę wiele z otaczającego świata. To ona pozwoliła mi zapamiętać dzieciństwo, w którym tak bardzo fascynowała mnie przydomowa łąka wraz z mnogością drobnego życia ukrytego wśród kwiatów. Uczyła patrzeć uważniej na otaczający krajobraz, widzieć w rysach twarzy bliskich osób radość i emocje. Wtedy jeszcze nie zdawałam sobie sprawy, że stanie się moim sposobem na życie.

 

Podczas studiów w Łódzkiej Filmówce dowiedziałam się jak

z poszczególnych kadrów składać fotograficzną opowieść,

by nawet po latach stawała się pretekstem do ciepłej rozmowy

i mówiła o bliskości w podpatrzonych uśmiechach i czułych gestach. Teraz pozwala zabrać mi ze sobą spokojną zieleń rozległej Skandynawii, ulotne mgły unoszące się nad jeziorem Polskiej wsi i chwile, które mogę dzielić z innymi, gdzie tak niewiele pozowania. 

 

Pomysł na powstanie Piżmak Studio zrodził się z chęci zatrzymania na dłużej najpiękniejszych momentów spędzanych z bliskimi, które łatwo umykają naszym oczom i pamięci. 

Z ogromną chęcią zatrzymam też Twoje!

pizmak2-tekst biale logo.png
bottom of page