top of page

Marta i Janek
sesja ciążowa w domu i plenerze

Wiosna to jedna z moich ulubionych pór roku. Natura budzi się do życia,  a kwitnące drzewa i krzewy tworzą wspaniałe tło do fotografii. Doświadczanie zapachów i różnorodnych barw to dodatkowa atrakcja podczas sesji zdjęciowej :)  Sesja fotograficzna nie musi być wcale stresująca - u mnie przybiera formę spaceru, rozmowy, miłego spędzania czasu. Możemy wybrać się do ulubionego skweru lub rozpalić ognisko późnym popołudniem! Wybór należy do Was, a jeżeli chcielibyście odkryć nowe miejsca, znam mnóstwo pięknych plenerów w które zabiorę Was z wielką chęcią. Podczas spotkania skupiam się przede wszystkim na Waszej relacji, uczuciach i naturalnych emocjach. Z Martą i Jankiem, oczekujących na Jeremiego wybraliśmy mały park niedaleko mieszkania, a na drugą część sesji wróciliśmy do domu. 

Ciąża to wyjątkowy czas dla każdej kobiety. Dzięki fotografii ten moment można zatrzymać na dłużej! Kiedy w takim razie najlepiej wykonać sesję ciążową?  Świetnie sprawdzi się 7-8 miesiąc, ale nie ma tutaj jednej sztywnej zasady. Obserwuj siebie i zdecyduj, kiedy czujesz się gotowa! Kiedy brzuszek jest już widocznie zaokrąglony i dostrzegasz go przez luźniejsze ubrania, to znak, że czas na sesję jest odpowiedni.

Nie czekaj jednak na ostatnią chwilę - pod koniec ciąży zmęczenie może wpłynąć negatywnie na samopoczucie i istnieje prawdopodobieństwo, że zwyczajnie nie zdążysz na sesję. Oczywiście naturalna sesja noworodkowa to także wspaniała pamiątka i warto rozważyć utrwalenie pierwszych chwil życia maleństwa.

pizmak2-tekst biale logo.png
bottom of page