top of page

Beata, Artur i Beza
sesja ciążowa w leśnym plenerze

Emocje towarzyszą nam wszędzie, a w niektórych momentach bywają niezwykle silne. Zaręczyny, ślubna przysięga, czas ciąży, pierwsze chwile z dzieckiem, pierwsze kroki  i uśmiechy. Na co dzień doświadczamy całe ich spektrum, czasami wyrażamy je w pełni, innym razem skrywamy w sobie. Fotografia ma tą niezwykłą moc, dzięki której możemy zatrzymać emocje i uchwycić coś bardzo ulotnego, często niezauważalnego dla nas samych. Czas ciąży to wyjątkowy moment, a utrwalony na fotografiach będzie bezcenną pamiątką na całe życie. 

Sesja ciążowa w plenerze z Beatą, Arturem i jamniczką Bezą miała miejsce w Mostówce niedaleko Warszawy. Uwielbiam sesje w lasach, parkach i nad dziką Wisłą. I bardzo cieszę się kiedy zabieracie ze sobą zwierzaki! Sesja ciążowa przebiega w luźnej atmosferze, przybiera formę spaceru z przystankami na zdjęcia i odpoczynek. Zawsze staram się Was poznać jeszcze przed sesją, porozmawiać i pomóc się odnaleźć przed obiektywem, aby jak najlepiej oddać Waszą historię na zdjęciach.

Sesję ciążową możesz wykonać też bez partnera, nie jest to żadna przeszkoda, ale z doświadczenia wiem, że nawet Ci najbardziej sceptyczni dają się przekonać na kilka zdjęć, a często całe ich mnóstwo :)  

Fotografie mają niezwykłą moc zatrzymywania wspomnień. W każdej chwili możesz do nich wrócić i przypomnieć sobie ten szczególny czas, który trwa tylko chwilę. To ogromna wartość! Jeżeli zastanawiasz się nad wykonaniem sesji ciążowej i masz więcej pytań lub chcesz zarezerwować termin sesji  skontaktuj się ze mną! Będzie mi niezwykle miło uczestniczyć w tak ważnym momencie Waszego życia.

więcej historii