top of page

Kasia i Marcin

sesja ciążowa w jesiennym klimacie

Sesje w jesiennym krajobrazie mają swój niepowtarzany klimat. Pola wrzosów rozkwitają na dobre, wysokie trawy zmieniają kolor na piękny beż, liście na drzewach przybierają miliony barw. Wyjątkowych miejsc nie trzeba szukać daleko - park za rogiem, urokliwy skwer czy łąki i lasy kilka kilometrów od domu - to w zupełności wystarczy, aby powstały czułe i ciepłe fotografie. Tło ma znaczenie, jednak najważniejsi jesteście Wy! Wasza wyjątkowa codzienność, ważne zmiany, chwile. Sesja ciążowa być może kojarzy się ze sztywnym pozowaniem, ale w rzeczywistości wygląda to zupełnie inaczej. To czas dla Was, moment na przypomnienie sobie jak rozpoczęła się Wasza znajomość, przywołanie w pamięci ważnych chwil. To też forma spaceru w pięknym miejscu, sposób na oderwanie się od codziennych działań i obowiązków. 

*

Jeżeli chciałabyś utrwalić ten wyjątkowy czas na zdjęciach, nie zastanawiaj się długo! 

Obiecuję, że wydobędę z Ciebie naturalne piękno i podkreślę Twoją osobowość na fotografiach.

Boisz się nowej sytuacji? Nie czujesz się pewnie przed obiektywem? To zupełnie normalne. Przejdziemy przez to razem :) Obiecuję, że zrobię wszystko, abyście czuli się dobrze i komfortowo, a efekt w postaci zdjęć sprawił Wam mnóstwo radości!

logo nowe_pizmak_w2.png

chętnie odpowiem na Twoje pytania

Jeżeli masz pytania dotyczące sesji lub wolnych terminów, śmiało napisz! Mam nadzieję, że wkrótce się spotkamy i pozwolisz mi utrwalić już na zawsze ten wyjątkowy czas :) Możesz skontaktować się ze mną na dwa sposoby - napisać poprzez formularz lub pod adres e-mail pizmakstudio@gmail.comCzekam z niecierpliwością na Twoją  wiadomość!

więcej historii