Plenerowa sesja rodzinna

o zachodzie słońca

Wszystko zaczyna się w głowie. Wyobrażam sobie miejsce, klimat sesji, bohaterów tej historii. Najczęściej moje plany weryfikuje rzeczywistość - pogoda, charaktery postaci, światło. Właśnie dzięki temu powstają ujęcia, których nigdy bym nie wymyśliła, wyjątkowe jak każda rodzina z którą wyruszam na fotograficzny spacer. Podczas sesji daję wskazówki, wcielam się w rolę "reżyserki", która prowadzi do wybranej lokalizacji, pomaga się odnaleźć przed obiektywem, obserwuje nie ingerując w Wasz świat. Podążam za akcją, za tym co się dzieje. Podążam za emocjami i staram się zatrzymać te niezwykłe momenty i drobne gesty, aby cieszyły przez długie lata. 

 

Dziecięca beztroska to coś, co nigdy nie przestanie mnie fascynować. Podczas sesji rodzinnej zwiedziliśmy mnóstwo pięknych zakamarków w Parku Skaryszewskim, a szaleństwo w liściach i bieganie po łące pełnej dmuchawców było główną atrakcją programu :)  Małej tak spodobało się odkrywanie przestrzeni, że chwilami nie mogłam jej dogonić :)  To właśnie uwielbiam w fotografii rodzinnej - możliwość uchwycenia naturalnych emocji i Waszej niezwykłej codzienności :)

chętnie odpowiem na Twoje pytania

Jeżeli masz pytania dotyczące sesji lub wolnych terminów, śmiało napisz! Mam nadzieję, że wkrótce się spotkamy i pozwolisz mi utrwalić już na zawsze ten wyjątkowy czas :) Możesz skontaktować się ze mną na dwa sposoby - napisać poprzez formularz lub pod adres e-mail pizmakstudio@gmail.comCzekam z niecierpliwością na Twoją  wiadomość!

więcej historii

 

 

  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest
© 2019 PATRYCJA WOJTAS - FOTOGRAFIA ŚLUBNA I RODZINNA LIFESTYLE.  ALL RIGHTS RESERVED.
WARSZAWA | KRAKÓW | POLSKA | pizmakstudio@gmail.com