Albumy i pudełka

Albumy i odbitki - materialne nośniki wspomnień, które mają szansę przetrwać kilka dekad - co raczej nie zdarza się w przypadku plików elektronicznych. Wystarczy przypomnieć sobie dyskietki, które jeszcze kilkanaście lat temu służyły nam do zapisywania obrazów i dokumentów. Teraz taka sama historia powtarza się w przypadku płyt - wiele komputerów i laptopów nie ma już napędu CD.

 

Można oczywiście trzymać zdjęcia w chmurze czy na dysku zewnętrznym, ale powiedzmy sobie szczerze - jak często oglądamy fotografie powstałe kilka lat wcześniej? Czy tysiące zdjęć na telefonie ułatwia nam powrót do fajnych wspomnień? W gąszczu plików ciężko odnaleźć zdjęcia z pierwszych chwil synka, czasu ciąży czy letniego spaceru z córką po parku. A to przecież wyjątkowe momenty, które po latach będziemy miło wspominać.

albumy i odbitki piżmak studio warszawa-

Odkąd sięgam pamięcią interesowały mnie albumy fotograficzne i stare odbitki. Jako dziecko czerpałam ogromną radość z przeglądania zdjęć rodzinnych i tak zostało mi do dziś. Tyle, że te zdjęcia zawsze leżały poupychane w pudełkach po butach, zamknięte w szafach i jak się domyślacie - nie łatwo było je odnaleźć. Podczas studiów i warsztatów uczyłam się jak projektować książki fotograficzne i układać ze zdjęć spójną historię. Dostępne w laboratoriach książki wyglądały jednak nieciekawie, a za produkcję własnego albumu trzeba było naprawdę sporo zapłacić - nie tylko za wydruk, ale też projekt graficzny.

 

W momencie kiedy odkryłam Crystal Albums i zamówiłam swój pierwszy storyalbum przekonałam się, że książka fotograficzna może wyglądać NAPRAWDĘ pięknie! Nie jak jakiś przeciętny produkt z popularnych sieciówek. Ten album szczerze mnie zachwycił. Takie samo wrażenie zrobiła na mnie przepiękna, minimalistyczna książka od Snap Albums i ich cudne pudełka na odbitki, które aktualnie są w mojej ofercie. Od tej pory szczerze polecam książki fotograficzne i pudełka moim klientom. Prezentują się wspaniale! Zdjęcia z sesji rodzinnych zdecydowanie zasługują na wyjątkową oprawę. Wspomnienia zebrane w jednym miejscu będą cieszyć oczy długie lata!

 

Takie cuda na półce zachęcają do podróży w czasie! :) 

Albumy w pakietach

 

Albumy zawarte w pakietach Hygge, Ciąża + Maluch i Reportaż z życia to profesjonalne produkty wysokiej jakości. Album 20x20 cm z 10 twardymi kartami  ( 20 stron ) to idealny format dla rodzinnych wspomnień.  Przetrwa lata! Zdjęcia wydrukowane są na papierze jedwabnym odpornym na odciski palców, a Wasza personalizacja sprawia, że album to unikat! Możesz wybrać dowolną miziastą okładkę od Crystal Albums lub klasykę i minimalizm od Snap Albums - a jest w czym wybierać!

Ceny albumów poza pakietami

(z personalizacją)

Storybook 20x20 cm (10 kart) - 290 zł

Storybook 25x25 cm  ( 10 kart) - 390 zł

Albumik dziecięcy 15x15 cm  (10 kart) - 190 zł

Rozbiegówka ( biała/czarna ) - 25 zł

Istnieje możliwość zwiększenia ilości kart w albumie - projekt wyceniam

indywidualnie w zależności od ilości dodatkowych stron.

albumy i odbitki piżmak studio warszawa-

Pudełka na odbitki w pakietach

Pudełka zawarte w pakiecie Klasyk i Reportaż z życia to piękne, solidne produkty od Snap Albums w trzech kolorach do wyboru:  Kremowe płótno, Miętowy welur i Płótno w kolorze Eukaliptusa. Takiego produktu nie kupisz w sklepie - jest dostępny tylko na zamówienie fotografa. Pudełko zmieści 80-100 odbitek w formacie 15x23 cm lub mniejszym ( 10x15 cm ) i pięknie prezentuje się na półce.  W pakiecie Mini, Hygge i Ciąża + Maluch mieści się pudełko eko ze złotym motywem "Piękne chwile" lub pudełeczko 10x15 cm. 

 

Ceny pudełek Snap Albums poza pakietami

Pudełko 15x23 cm w kolorach Piżmak Studio - 100 zł  (bez personalizacji)

Pudełko 15x23 cm w innym kolorze i obiciu - 150 zł  (bez personalizacji)

Pudełko 15x23 cm w innym kolorze i obiciu z personalizacją - 199 zł

Zatrzymaj wspomnienia

Zachęcam Cię do zatrzymania swoich wspomnień w formie albumu! To piękna i trwała pamiątka, a także wspaniały prezent dla siebie i najbliższej rodziny. Z chęcią przygotuję dla Ciebie personalizowany album - w miziastej lub minimalistycznej wersji!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszam do kontaktu :)