top of page

albumy i pudełka na odbitki

Albumy i odbitki - materialne nośniki wspomnień, które mają szansę przetrwać kilka dekad - co raczej nie zdarza się w przypadku plików elektronicznych. Wystarczy przypomnieć sobie dyskietki, które jeszcze kilkanaście lat temu służyły nam do zapisywania obrazów i dokumentów. Teraz taka sama historia powtarza się w przypadku płyt - wiele komputerów i laptopów nie ma już napędu CD.

 

Można oczywiście trzymać zdjęcia w chmurze czy na dysku zewnętrznym, ale powiedzmy sobie szczerze - jak często oglądamy fotografie powstałe kilka lat wcześniej? Czy tysiące zdjęć na telefonie ułatwia nam powrót do wspomnień? W gąszczu plików ciężko odnaleźć zdjęcia z pierwszych chwil synka, czasu ciąży czy letniego spaceru z córką po parku. A to przecież wyjątkowe momenty, które po latach będziemy wspominać z radością.

pudełka na odbitki w pakietach

Pudełka zawarte w pakietach Mini, Klasyk i Hygge to piękne, solidne produkty od Snap Albums w dwóch kolorach do wyboru:  kremowe płótno i miętowy welur. To unikatowy produkt dostępny tylko na zamówienie fotografa. Pudełko zmieści 80-100 odbitek w formacie 15x23 cm lub mniejszym ( 10x15 cm ) i pięknie prezentuje się na półce. 

 

ceny pudełek poza pakietami

Pudełko 15x23 cm w kolorach Piżmak Studio - 100 zł  (bez personalizacji)

Pudełko 15x23 cm w innym kolorze i obiciu - 150 zł  (bez personalizacji)

Pudełko 15x23 cm w innym kolorze i obiciu z personalizacją - 199 zł

albumy i odbitki piżmak studio warszawa-

albumy w pakietach

Albumy zawarte w pakietach Ciąża + narodziny i Dzień z życia to profesjonalne produkty najwyższej jakości. Album 20x20 cm z 10 twardymi kartami  ( 20 stron ) to idealny format dla rodzinnych wspomnień. Zdjęcia wydrukowane są na papierze jedwabnym odpornym na odciski palców, a Wasza personalizacja sprawia, że album to unikat! Do wyboru jest wiele opraw - miękkie welury lub płótno klasy premium.

ceny albumów poza pakietami

(z personalizacją)

Album 20x20 cm (20 stron) - 350 zł

Album 25x25 cm  (20 stron) - 450 zł

Albumik ze złotym sercem 15x15 cm  (10 stron)  - 150 zł

Rozbiegówka ( biała/czarna ) - 20 zł

Istnieje możliwość zwiększenia ilości kart w albumie - projekt wyceniam

indywidualnie w zależności od ilości dodatkowych stron.

Odkąd sięgam pamięcią interesowały mnie albumy fotograficzne i stare odbitki. Jako dziecko czerpałam ogromną radość z przeglądania zdjęć rodzinnych i tak zostało mi do dziś. Zazwyczaj zdjęcia leżały poupychane w pudełkach po butach, zamknięte w szafach i jak się domyślacie - nie łatwo było je odnaleźć. Podczas studiów i warsztatów uczyłam się jak projektować książki fotograficzne i układać ze zdjęć spójną historię. Dostępne w sieciówkach książki wyglądały jednak nieciekawie, a za produkcję własnego albumu trzeba było naprawdę sporo zapłacić - nie tylko za wydruk, ale też projekt graficzny.

 

W momencie kiedy odkryłam Snap Albums i Crystal Albums i zamówiłam swój pierwszy storybook - przekonałam się, że książka fotograficzna może wyglądać NAPRAWDĘ pięknie! Te albumy szczerze mnie zachwyciły. Takie samo wrażenie zrobiły na mnie cudne pudełka na odbitki od Snap Albums, które aktualnie są w mojej ofercie. Od tej pory szczerze polecam książki fotograficzne i pudełka moim klientom. Prezentują się wspaniale! Zdjęcia z sesji rodzinnych zdecydowanie zasługują na wyjątkową oprawę. Wspomnienia zebrane w jednym miejscu będą cieszyć oczy przez długie lata. Takie cuda na półce zachęcają do podróży w czasie! 

zatrzymaj wspomnienia

Zachęcam Cię do zatrzymania swoich wspomnień w formie albumu! To piękna i trwała pamiątka, a także wspaniały prezent dla siebie i najbliższej rodziny. Z chęcią przygotuję dla Ciebie personalizowany album - w miziastej lub minimalistycznej wersji!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej napisz! 

pizmak2-tekst biale logo.png
bottom of page